Spôsob platby

Způsoby platby:


Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání přímo na Vámi zadané adrese.

 

Bankovním převodem

 

EUR účet:  2001369562/2010

IBAN: CZ5420100000002001369562

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Fio banka, a.s.

 

 

Online platba nebo Eplatba přes platební bránu Comgate.

Volba pro okamžité bezhotovostní platby. Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron) nebo – pokud využíváte internetbanking – prostřednictvím platební brány pro bankovní převody.

Platba proběhne ihned při objednávce s okamžitým potvrzením o zaplacení. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, jelikož neplatíte doběrečné.

Po dokončení objednávky budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví, kde jednoduše schválíte příkaz k úhradě. Při volbě platby kartou budete přesměrováni do aplikace, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že platba byla provedena, a obratem můžeme expedovat zboží.

Nemusíte mít strach o své peníze. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nikdo jiný než Vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.

 

Akceptujeme tyto karty:

 

Hotově při převzetí - Zásilkovna.sk

Zboží bude pomocí služby Zásilkovna doručeno na Vámi zvolené výdejní místo z nabídky. Na pobočkách Zásilkovny je platba možná pouze v hotovosti.

Zboží můžete zaplatit i předem platební kartou, eplatbou nebo převodem z účtu. V tom případě Vám bude za službu Zásilkovna připočítaná pouze cena za dopravu.